skip to Main Content

Henny Willems – gemeenteraadslid

Woordvoerder: Stedelijke ontwikkeling – Wonen –verkeer & vervoer – Veiligheid

E-mail: Henny.willems@gemeenteraadmaastricht.nl

Gsm: 06-43882735

Imgriet Habets – gemeenteraadslid

Woordvoerder:  Sociale zaken – Ouderenbeleid – Volksgezondheid – Economie – Cultuur

E-mail: Imgriet.habets@gemeenteraadmaastricht.nl

Gsm : 06-25435253

Jos Boelen – gemeenteraadslid

Woordvoerder: Sport & recreatie – Onderwijs – Jeugdzorg – Studentenstad

E-mail:  jos.boelen@gemeenteraadmaastricht.nl

Gsm: 06-23596710

Halil Mermi – gemeenteraadslid

Woordvoerder : Stadsbeheer – Milieu

E-mail: Halil.mermi@ gemeenteraadmaastricht.nl

Gsm : 06- 34077776

John Steijns – fractievoorzitter

Woordvoerder : algemene zaken – openbare orde –  financiën

E-mail: john.steijns@gemeenteraadmaastricht.nl

Gsm : 06-45319500

John Pieters – burgerraadslid

Beleidsterrein: Onderwijs – algemene zaken

E-mail: john.pieters@gemeenteraadmaastricht.nl

Gsm: 06-38163417

Samantha Rodolf-Lejeune – burgerraadslid

Beleidsterrein : Sociale zaken – jeugdzorg – juridische zaken

Gsm: 06-54753070

E-mail: samantha.lejeune@gemeenteraadmaastricht.nl

Math Courbois – burgerraadslid

Beleidsterrein : Sociale zaken & ouderenbeleid

E-mail : math.courbois@gemeenteraadmaastricht.nl

Gsm : 06-27652805

Margot Partouns-Sondeijker – fractiesecretaresse

E-mail: margot.sondeijker@gmail.com

Gsm : 06-29071037

 

Back To Top
×Close search
Zoeken